Galerie M - Milevsko

X

Přihlášení do administraceObrázek k akci VÝTVARNÍCI MILEVSKA A OKOLÍ 35. ročník

01. 07. 2024 - 31. 08. 2024

VÝTVARNÍCI MILEVSKA A OKOLÍ 35. ročník

výstava

Tradiční a velmi oblíbená výstava výtvarníků z Milevska a okolí v jiném pojetí trochu jinak - 840 let od založení města Milevska

Již tradiční a velmi oblíbená výstava výtvarníků z Milevska a okolí. Tentokrát však bude pojatá trochu jinak.

V roce 2024 tomu bude 840 let od založení města Milevska. Celý rok tedy bude slavnostní a plný doprovodných akcí. Jednou z nich bude právě výstava milevských výtvarníků, která svůj prostor dostane v měsících červenec a srpen. Krásná díla tak budou moci shlédnout místní obyvatelé i návštěvníci z většího okolí po celé léto, a to i během Bartolomějského posvícení, kdy pro vás bude galerie otevřena. Milí výtvarníci, do léta ještě zbývá nějaký ten čas, pokud ve své sbírce nemáte nic s tématikou našeho krásného města, pojďte se na to vrhnout a vytvořit něco k této slavnostní příležitosti. Není to podmínkou vystavování, ale co myslíte, nebylo by to hezké podílet se na těchto oslavách skrze umění?

Uvítáme obrazy, fotografie i plastická díla, malá i velká, barevná i černobílá.

Obrazy se budou vybírat čtrnáct dní před zahájením výstavy, tj. 18. - 29.6. během otevírací doby. Každý z vystavovatelů zaplatí nájem 50 Kč.
Bude se vybírat kolem 110 obrazů, dle formátů a plastická díla. Zájemci o vystavování se již mohou hlásit v galerii M nebo na galerie@milevskem.cz.

Srdečně Vás zveme na vernisáž v pondělí 1.7. 2024 od 17:00.

VSTUPNÉ:
3 - 6 let 0 Kč
6 - 15 let, důchodci, studenti, ZTP 15 Kč
od 15 let 30 Kč
Školní skupiny (na osobu) 10 Kč